| Türk PDR

Şifreni mi unuttun ?
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen üye değilseniz burdan kayıt olun.
Google Grupları
Turk PDR grubuna abone ol
E-posta Adresiniz:

Gönderen Konu: 2013-2014 eğitim-öğretim yılı Anaokullarında Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık  (Okunma sayısı 16102 defa)

bedriyemen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben Anaokulunda 2. yılıma başladım. Anaokullarında yapılan rehberlik çalışmaları hakkında paylaşımlarda bulunursak sevinirim. ben ilk yılımda her ay velilere seminer verdim, göz taraması testi yaptım. tüm öğrencilere veli ziyaretinde bulundum.Louisa duss psikanalitik hikaye testi uyguladım. gözlem formu tutup velilerle görüştüm. arkadaşlar bunların dışında farklı çalışmalar yapan varsa kendimizi geliştirme adına paylaşımlarda bulunursak sevinirim.

breccko

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam gözlem formu örneği gönderebilir misiniz.

Serdal GÜR

• Administrator
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • Serdal Gür:)
Anaokulları için hazırlanmış bir exel programı vardı bulabilirsem siteye aktaracağım. Orada planlı bir şekilde bilgilerini ve gözlemlerini yazabilirsin. Ama öncelikle bulup siteye aktarmam gerekiyor.
Turkpdr.com

Asopos Fors

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
değerli arkadaşlar benim acil anasınıf rehberlik etkinlikleri kitapçığına sahip olmam lazım.nerde bulacagımı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş twitter

Copyright © Turkpdr.com | 2010 | Bu sitede yer alan içerikler kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz ve yayınlanamaz