Okul Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik > Okul Öncesi Rehberlik

anaokulunda rehberlik adına neler yapabiliriz?

(1/3) > >>

başak ak:
arkadaşlar anaokulunda çalışan rehber öğretmeni arkadaşlarımı buraya davet ediyorum.sayımız ne kadar bilmiyorum ama diğer eğitim kurumlarına göre çok azdır.ben yaptığım çalışmaları burada paylaşacağım sizler de paylaşırsanız birbirimizden yeni fikirler edinmiş oluruz ben ilk olarak 6 yaşlara göz tarama testi yaptım çok da ii oldu aileler doktora götürdü ve çoçukların tedavisine başlandı..dökümanı ekledim büyük e kartını ben RAM dan temin ettim siz de ramdan yada sağlık ocağından isteyebilirsiniz elinizde yoksa..

Uzm. Klinik Psk. Serdal GÜR:
şimdiden teşekkür ederim Başak hocam,

Munise Tekin:
çok seviniriz başak hanım. ben de bu yıl tayin isteyeceğim anaokuluna eğer açık olursa. daha sıcak geliyor bana anaokulu.

başak ak:
HER ÇOCUK ÖZELDİR diye bir hint filmi var.disleksi bir çoçuğun hikayesini  anlatıyor okuyup yazamadığını kimse farketmiyor,yaramaz olduğunu düşünüyorlar sürekli ceza alıyor,defteri uyarılarla dolu çünkü harfleri doğru yazamıyor,babası ona ceza olarak onu yatılı okula veriyor ve çoçuk hayattan kopuyor.bir öğretmeni onun disleksi olduğunu farkediyor ve onun hayatını değiştiriyor.çok güzel bir film herkesin izlemesini tavsiye ediyorum,her çoçuğun kendine özgü bir öğrenme stili olduğunu çok güzel anlatmış...

Munise Tekin:
film önerin için teşekkür ederiz. hint filmlerini severim, konusu itiberiyle bu filmi daha çok seveceğim galiba:)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek