| Türk PDR

 
 
Şifreni mi unuttun ?
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen üye değilseniz burdan kayıt olun.
Google Grupları
Turk PDR grubuna abone ol
E-posta Adresiniz:

Gönderen Konu: DUNYANIN EN UNLU HIPNOTERAPI EGITIM ENSTITUSU HTI TR - KLINIK HIPNOTERAPI EGITIM  (Okunma sayısı 5176 defa)

elman01

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 1
    • Profili Görüntüle
HİPNOTERAPİ EĞİTİM ENSTİSÜSÜ (HTI-TR)

Dünyaca ünlü hipnoterapist Dr. John Butler tarafından verilecek eğitimde Psikolog Hasan Arslan asistanlık yapıyor.

1. EĞİTİM – TERPÖTİK DÖNÜŞÜM İÇİN HİPNOZ

Kurs klasik hipnoz temelinden yola çıkarak ve Dönüşümsel Terapi eğitim temellerini de dahil ederek hipnoterapiye geniş bir bakış açısı sunar. Kurs gösterilebilir hipnotik durumları, derinleştirme prosedürlerini ve trans sonlandırma indüksiyonlarını öğretir. Öğrenciler hızlı ve anlık indüksiyonları ve onları terapide en etkili nasıl kullanacaklarını öğrenirler. Klinik uygulamalarda hipnotik testlerin kullanımı ve uygulanmaları öğrenilir. Öğrenciler hipnozda ve otohipnozda nasıl etkili bir şekilde çeşitli hipnotik fenomenlerin geliştirildiğini öğrenirler. Belirli durumlardaki çeşitli hipnotik prosedürler için dikkat edilecek hususlar ve uygun olmayan tedavilere dikkat çekilir. Hipnozun nörofizyolojik prensiplerini öğrenirler ve hipnotik fenomenin bilimsel anlayışını elde ederler. Aynı zamanda iletişim ilkeleri ve ikna etme ve hipnoterapi için hayati önem taşıyan ses kullanma becerilerinin geliştirilmesini öğrenirler.

2. EĞİTİM - KLİNİK HİPNOTERAPİ

Bu eğitimde öğrenci geniş bir yelpazedeki çeşitli klinik uygulamalara ve sınırsız sorun dizilerine hipnoz sanatını uygulamayı öğrenir. Hipnoz kullanımı kişisel sorunlar, psikosomatik rahatsızlıklar ve stresle ilişkili sorunların yanısıra kişisel gelişim, performans artırımı ve kişisel hedefler için de hızlı ve etkili metodlar kullanmayı sağlar.

* Kurs 6 gün 50 saattir ve katılım 20 kişi ile sınırlıdır. Kayıtlar açılmıştır. Ön kayıt bedeli 300 TL’dir.

TARİH:
1. EĞİTİM (TERAPÖTİK DÖNÜŞÜM İÇİN HİPNOZ) - 21-26 AĞUSTOS
2. EĞİTİM (KLİNİK HİPNOTERAPİ) - 27 AĞUSTOS – 3 EYLÜL

Ana Sayfa: http://www.hipnozturkiye.com
E-Posta: info@hipnozturkiye.com
Telefon: 0 324 238  71 71 & 0 533 931 66 99

* Temel hipnoz bilgi ve becerisine sahip kişiler yeterli görüldüğü takdirde 1. Kursu almadan (Terapötik Değişim İçin Hipnoz) Klinik Hipnoterapi Eğitimine katılabilirler.
** Tüm eğitimler İSTANBUL TAKSİM RİVA HOTEL’de düzenlenmektedir.

FACEBOOK Grubumuza üye olarak güncel makaleleri ve ilginç videoları takip edebilir ve gruptaki insanlarla iletişim kurabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/179262288814108/
Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş twitter
 


Copyright © Turkpdr.com | 2010 | Bu sitede yer alan içerikler kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz ve yayınlanamaz