Turkpdr.com Forum

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik => Psikolojik Danışmanlık => Konuyu başlatan: Munise Tekin - Şubat 24, 2012, 02:05:50 ÖS

Başlık: bir pdr uzmanı olarak başarılıyım çünkü:
Gönderen: Munise Tekin - Şubat 24, 2012, 02:05:50 ÖS
Çoğumuz mesleğimizi en işi şekilde yapabilmek için emek harcıyoruz. Peki kaçımız gerçekten başarılı hissedebiliyor?
bu aralar bu başarılı olma duygusunu yaşayamadığımdan olsa gerek isteksizlik, mutsuzluk gibi duyguların arasında kaybolduğumu ve boğulduğumu hissediyorum.
belki burada ufak da olsa bize kendimizi başarılı hissettiren küçük anılarımızı veya zaferlerimizi paylaşırsak hem birbirimizi motive ederiz hem de kendimizi daha iyi hissedebiliriz diye düşünüyorum.
Başlık: Ynt: bir pdr uzmanı olarak başarılıyım çünkü:
Gönderen: gkhan - Şubat 26, 2012, 10:49:22 ÖS
Tabi ben bir uzman olmasamda elimden geleni yapmaya çalışıyorumve bunu ilerde daha iyi yapabileceğimi umarım; çünkü bu işi seviyorum. bu meslek gün geçtikçe hem kendimizi bize daha iyi tanıtıyor hem de diğer insanları. kendini her geçen gün daha fazla sevdiriyor. Seviyorum ve emek veriyorum. başarılı olacağıma inanıyorum.
Çok güzel bi başlık. Teşekkür ediyorum.
Başlık: Ynt: bir pdr uzmanı olarak başarılıyım çünkü:
Gönderen: Munise Tekin - Şubat 27, 2012, 10:20:55 ÖÖ
1 hafta önce 9. sınıflara öfke konulu etkinlik için rehberlik ve yönlendirme derslerine girdim. hazırlıklı gitmiştim. öfkenin fiziksel etkinliklerinden bahsederken tahtaya komik bir kızgın adam resmi çizdik. hem eğlendiler hem de öfke duygusuyla ilgili farkındalıklarını arttırdılar. tabii ki onlar benim anlattığım dersle ilgilenmeleri beni mutlu  etti ve kendimi başarılı hissettim.

Copyright © Turkpdr.com | 2010 | Bu sitede yer alan içerikler kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz ve yayınlanamaz