| Türk PDR

Şifreni mi unuttun ?
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen üye değilseniz burdan kayıt olun.
Google Grupları
Turk PDR grubuna abone ol
E-posta Adresiniz:

Gönderen Konu: kaynaştırma raporu yenilenmesi  (Okunma sayısı 17995 defa)

eec_elif

• Ziyaretçi
kaynaştırma raporu yenilenmesi
« : Ocak 09, 2012, 11:43:00 ÖÖ »
merhabalar,
ben eylülde çalışmaya başladım mesleği yeni öğreniyorum yani :S
kaynaştırma konusunda eksiklerim olduğunu biliyorum bunları tamamlamaya çalışıyorum.
benim çalıştığım okulda kaynaştırma raporu alan öğrencilerin çoğunun raporu 2007 den beri var. öğretmenler ve veliler raporların yenilenmesini istemektedirler.

ben bu öğrencileri RAM'a yönlendirirken eğitsel değerlendirme isteği formuyla mi yoksa bireysel gelişim formuyla mı göndericem??

« Son Düzenleme: Şubat 20, 2018, 02:21:56 ÖS Gönderen: Uzm. Klinik Psk. Serdal GÜR »

Uzm. Klinik Psk. Serdal GÜR

• Administrator
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • Serdal Gür:)
Ynt: kaynaştırma raporu yenilenmesi
« Yanıtla #1 : Ocak 09, 2012, 01:58:57 ÖS »
Elif hanım, öğrencilerde bir değişiklik yoksa göndermenize gerek yok. Kaynaştırma öğrencilerin tekrardan değerlendirmesi şöyle olur eğer durumunda olumlu bir değişiklik olduğunu düşünüyorsanız yada olumsuz bir değişiklik olduğunu düşünüyorsanız gönderebilirsiniz. Bunlarda rapor yenileme gibi birşey yoktur.

Ayrıca yinede göndermeyi düşünürseniz "Eğitsel değerlendirme raporu" ile göndereceksiniz. bireysel gelişim formu ile ram a hiç bir şartta öğrenci gönderilmez.
Turkpdr.com

Uzm. Klinik Psk. Serdal GÜR

• Administrator
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • Serdal Gür:)
« Yanıtla #2 : Ocak 09, 2012, 07:00:04 ÖS »
:)) bizde mezun olur olmaz öğrenmedik. sora sora öğreniyoruz... halende öğreniyoruz :)
Turkpdr.com

aliali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Şubat 29, 2012, 04:17:49 ÖS »
veli destek eğitimi raporunu yenilemek istiyor ise, ki kanaatimce öyle, bireysel gelişim raporu -BEP kurulu/öğretmenleri tarafından- göndermeniz gerekir.

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş twitter

Copyright © Turkpdr.com | 2010 | Bu sitede yer alan içerikler kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz ve yayınlanamaz