| Türk PDR

Şifreni mi unuttun ?
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen üye değilseniz burdan kayıt olun.
Google Grupları
Turk PDR grubuna abone ol
E-posta Adresiniz:

Gönderen Konu: Yıl sonu PDR Hizmetleri Yürütme Komisyonu  (Okunma sayısı 14407 defa)

Uzm. Klinik Psk. Serdal GÜR

• Administrator
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • Serdal Gür:)
Yıl sonu PDR Hizmetleri Yürütme Komisyonu
« : Haziran 11, 2012, 01:11:39 ÖÖ »
2011-2012 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI KORGENERAL HULUSİ SAYIN LİSESİ OKUL PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK HİZMETLERİ YÜRÜTME KOMİSYONU YIL SONU TOPLANTISI
GÜNDEM
1. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı
2. Açılış ve yoklama
3. 2011-2012 eğitim-öğretim yılı rehberlik faaliyetlerinin sınıflar bazında değerlendirilmesi
4. 2011-2012 eğitim-öğretim yılı rehberlik faaliyetlerinin rehber öğretmen tarafından okul bazında değerlendirilmesi
5. Sınıf rehberlik faaliyetleri yılsonu raporunun sınıf rehber öğretmenlerine verilmesi ve nasıl doldurulacağının açıklanması
6. 2012-2013 eğitim-öğretim yılında yapılacak rehberlik faaliyetleri ile bilgi verilmesi (Grup rehberliği ve grupla psikolojik danışma, öğrenciye ve veliye seminerler)
7. Rehberlik ve psikolojik danışma hizmetlerinin işleyişinde görülen problemler ve problemlere çözümlerin tartışılması
8. 2012-2013 eğitim-öğretim yılında yapılacak rehberlik faaliyetleri ile ilgili görüş ve önerilerin alınması
9. Dilek ve temenniler
10. Kapanış

Ben bu başlıklar altında yürütme komisyonu toplantısı yaptım. Paylaşmak istedim.
Turkpdr.com

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş twitter

Copyright © Turkpdr.com | 2010 | Bu sitede yer alan içerikler kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz ve yayınlanamaz